AHT lauke

Unikali AHT lauko infraraudonųjų spindulių šildymo juosta yra patikima ir patikrinta šildymo technologija, sėkmingai naudojama dešimtmečius daugelyje skirtingų projektų visame pasaulyje. Pritaikyta naudojimui: keliams, dviračių takams, tiltams, tuneliams, lėktuvų kilimo ir tūpimo takams, logistikos centrams, automobilių stovėjimo aikštelėms, traukinių, tramvajų ir metro platformoms, geležinkelio pervažoms, autobusų stotelėms, rampoms, laiptams, pėsčiųjų perėjoms, maršrutams žmonėms su regėjimo negalia, stogams ir latakams. Taip pat plačiai naudojama ir visų rūšių sporto aikštelėms (pvz., futbolo, teniso, padelio, paplūdimio tinklinio). Mes Jums patarsime kaip pilnumoje išnaudoti ir pritaikyti šios technologijos potencialą Jūsų konkretiems projektams.

DĖL AHT ŠILDYMO JUOSTOS UŽSAKYMŲ BEI DETALESNĖS INFORMACIJOS PRAŠOME KREIPTIS Į MUS TIESIOGIAI ARBA UŽPILDYDAMI "UŽKLAUSOS FORMĄ"

AHT ŠILDYMO JUOSTOS
AHT sniego tirpinimo sistemos instaliacija Olandijoje 
TARP AHT SNIEGO IR LEDO TIRPINIMO PREVENCINĖS SISTEMOS PRANAŠUMŲ YRA ŠIE FAKTORIAI:

AHT sniego ir ledo tirpimo sistema idealiai tinka išoriniam naudojimui po: betonu, asfaltu, grindinio akmenimis, žvyru, ir natūralia arba dirbtine žole skirta visoms sporto šakų aikštelėms šildyti. Taip pat pritaikyta ir žemės ūkio reikmėms. Remiantis mūsų unikalia amorfinio metalo juostelės technologija, jie turi reikšmingų pranašumų, palyginti su bet kokiomis kitomis vandens ar elektros kabelių sniego tirpimo ir ledo prevencijos sistemomis.

Privalumai yra tokie:

 • Platesnis kontakto plotas su šalta žeme arba ledu

 • Darbinę temperatūrą pasiekia greičiau nei kitos sistemos

 • Energijos taupymas

 • Sukuria tolygesnę šilumą

 • Mažiau kainuoja

 • Itin paprasta ir lengva montuoti

 • Patikimas ir ilgaamžis

AHT ŠILDYMO ELEMENTO VEIKIMAS:

Kaitinimo elementas yra fiksuotos galios. Naudojant įvairaus pločio amorfines juostas ir skirtingą paties elemento ilgį, galima pasiekti reikiamą galutinę galią. Paprastai aukščiausios klasės šildymo elemento galios riba yra 62 vatai vienam metrui. Ši riba atitinka daugiau nei 5 amperus vienoje grandinėje. Šildymo elementas gali būti varomas iš įvairių maitinimo įtampos šaltinių, kintamoji arba nuolatinė: 110-120, 208, 220–240, 400 ir 600 voltų, kol srovės riba nėra viršyjama. Taip pat galima naudoti žemą įtampą (mažiau nei 50 voltų). Viršutinė šildymo elemento darbo temperatūros riba yra 70C.

AHT OUTDOOR ŠILDYMO JUOSTOS ATITINKA VISUS STANDARTUS

Visos AHT Outdoor šildymo juostos yra pagamintos pagal unikalią pilno įžeminimo šilumos-sekimo, kabelio konstrukcija iš amorfinio metalo juostos. Elementas sukurtas, kad atitiktu IEEE 515.1 standartus, skirtus požeminėms ir lauko programos. Šios lauko šildymo juostos yra visiškai sertifikuotos bei įtrauktos į sąrašą INTERTEK ir išdidžiai nešioja ETL ženklą. Visi kiti amorfinių juostų gamintojai taikosi į elektromagnetines programas, naudodami juostą kaip minkštą magnetinę medžiagą įvairiems elektroniniams komponentams. AHT juostos yra patikimesnės, pasižymi didesniu atsparumu elektrai ir korozijai. Pagrindinės jų savybės yra šios:

 • storis: 20-30 mm.

 • plotis: 2-100 mm.

 • atsparumas korozijai: didelis (nikelio ir chromo pagrindu)

 • lankstumas: didelis

 • šilumos perdavimo plotas: aukštas

 • įšilimo laikas iki pastovios būsenos - mažas