AHT agrikultūroje

AHT infraraudonųjų spindulių technologija šiltnamiuose gali sutaupyti iki 60% energijos, palyginti su tradicinėmis vamzdžių šildymo sistemomis. Be to, sistema reaguoja daug greičiau, o temperatūrą galima sukurti siaurame pralaidumo diapazone. Šis visiškai nereikalaujantis iškastinių išteklių šildymo būdas taip pat lemia, kad auginimo laikas sutrumpėja iki 4 savaičių, be to, užauginama daugiau produkcijos viename m2 šiltnamio paviršiuje (+ geriau išsivystę augalai).

Vynmedžių šakų apšildinimo bandomasis projektas

Šiame projekte buvo apšildytos vynmedžių šakos, taikydami šilumą prie pat šakų. Žinoma, tai buvo labai mažos galios AHT šildymo juostos pritaikytos apsaugoti augalus nuo šalčio. Mažos galios privalumas yra tas, kad su esama elektros jungtimi galite šildyti labai ilgo išmatavimo juostas. Kadangi tai buvo bandomasis projektas, tai buvo padaryta naudojant vieną dengtą juostelę (nes ji yra labai lanksti), tačiau ji nėra su dviguba izoliacija. Komercinėms reikmėms rekomenduojama naudoti dvigubą izoliuotą šildymo juostą.

Taigi, dėl specifinės vynmedžio „struktūros“ (gana tiesios šakos, sąmoningai augintojo išgautos), geriausi rezultatai buvo pasiekti pritvirtinant AHT šildymo juostą prie šakų horizontaliai.

AgroWebLab™ ir AHT Israel suvienijo jėgas bandydami integruoti AHT šildymo juostą į visiškai automatizuotus šiltnamius, valdomus naudojant AgroWebLab™ technologiją.

Kfar Yehoshouais tai žemės ūkio regionas šiaurės Izraelyje. Žiemos metas yra daug lietingesni nei vasaros. Vidutinė metinė temperatūra Kfar Yehoshuais yra 20,0 °C. Žiemos sezonu temperatūra dažnai nukrenta žemiau nulio.

Šiltnamiai - 3,5 metro aukščio tunelis su polietileno danga be klimato kontrolės sistemos.

Negyvi, dehidratuoti lapai.

Negyva reprodukcinė sistema (masinis neprinokusių vaisių kritimas).

Žemiau nurodytos pasekmės po vienos nakties, esant -2,3 °C (trukusios 10 val.).

Siekiant išvengti ateityje pasikartojančių panašių pasekmių, šildymo sistema buvo tobulai suprojektuota kartu su dirvožemio bei stiebų sistema.

AHT šildymo juostų įrengimas gėlių šiltnamiuose - Pafosas, Kipras

Šiame Kipro regione temperatūrai dieną pasiekus 20 °C, o naktį nukritus beveik 0 °C, gėlių daigai arba nunykdavo, arba užtrukdavo per ilgai užaugti, todėl gėlių augintojas prarado galimybė jas eksportuoti į Šiaurės Europą.

Kartu su mūsų vietiniu platintoju Atlantis Engineering buvo sukurtos, įdiegtos ir paleistos 9 nepriklausomas AHT lauko šildymo sistemos, kurios palaiko gėlių šaknų šilumą pastovioje temperatūroje, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Jau po kelių dienų rezultatai buvo matomi!