Apie AHT

EuBaltic oficialus atstovas Pabaltyje

AHT

yra pasaulinė ekologiškų ir aplinką tausojančių šildymo technologijų lyderė. Skirta namų, pramonių, komercinių patalpų bei lauko reikmėms. Pagrindinis jos tikslas – skatinti naujas technologijas, bei jų pritaikymą kaitinimo ir sintezės srityse, kuri yra pagrįsta dviem patentuotomis technologijomis: amorfinėmis metalo juostelėmis ir amorfiniais metalo milteliais.

Advanced Heating Technologies International Group
AHT Advanced Heating Technologies yra įsikūrusi:

Lugane - Šveicarijoje su dukterinėmis komercinėmis įmonėmis, strategiškai įsikūrusiomis JAV, Australijoje, Izraelyje, Kipre, Nyderlanduose, Korėjoje ir Italijoje. AHT (Advanced Heating Technologies Industrial Group) - mūsų dukterinės įmonės gamykla randasi Ghimav - Rumunijoje, kur ir atliekamos mūsų gamybinės operacijos.

AHT ŠILDYMO KILIMĖLIAI SUPROJEKTUOTI PAGAL AUKŠČIAUSIUS SAUGOS STANDARTUS

Šildymo kilimėliai atitinka 2 klasės prietaisų reikalavimus; pagaminti su dviguba izoliacija, sėkmingai išlaikė taikomus IEC saugos standartų testus: IEC 60335-1 (Buitiniai ir panašios paskirties elektros prietaisai. Sauga, bendrieji reikalavimai) ir IEC 60335-2-96 (Ypatingieji reikalavimai, keliami lankstiesiems lakštiniams patalpų šildymo elementams).

Šildymo kilimėliai taip pat yra sertifikuoti ir įtraukti į „Underwriters Laboratories“ (UL) sąrašą, remiantis UL 1693 (elektrinis spindulinis šildymas) standartas, failas E349312.

Didžiuojamės, kad AHT gaminiai turi CE, CB, N ir UL ženklus. Be to, jie buvo išbandyti, patvirtinti ir sertifikuoti daugelio nacionalinių saugos organizacijų, tokių kaip SAA – Australija, ISI – Izraelis, GOST – Rusijos Federacija, PSE – Japonija.

AHT lauko šildymo juostelės suprojektuotos ir pagamintos taip, kad atlaikytų atšiaurias lauko sąlygas ir atitiktų aukščiausius tarptautinius saugos standartus.

Lauko šildymo juostelės yra pagamintos iš unikalaus dizaino visiškai įžeminto šilumą atsekančio amorfinio metalo juostinio kaitinimo elemento, uždaryto mechaniškai tvirtame, bet lanksčiame korpuse. Jos atitinka IEEE 515.1 standartą, taikomą požeminėms ir lauko šildymo sistemoms.

AHT lauko šildymo juosteles visame pasaulyje patvirtino „Intertek“ ir didžiuojamės, kad jos turi ETL ženklą.

AHT gaminiai buvo išbandyti ir nustatyta, kad jų elektromagnetinė spinduliuotė yra nereikšminga, gerokai mažesnė už minimalius taikomų standartų reikalavimus. Juos patvirtino NEMKO, turi atitinkamą sertifikatą.

Visi AHT gaminiai, sumontuoti pagal montavimo instrukcijas, nurodytas atitinkamame AHT montavimo vadove, yra visiškai saugūs ir pasiekia aukščiausią našumo lygį.