AHT patalpose

KURIA PASTOVIĄ ŠILUMĄ

AHT šildymo kilimėliai yra pagaminti iš plačių metalinių juostelių, kurios dengia mažiausiai 25 % grindų ploto (palyginti šildymo laidai tik 1–2 %). Dėl šios didelės aprėpties grindų dangos viršuje sukuriamas itin tolygus šildymas.

Plonas grindų šildymas
Plonas grindų šildymas
Plonas grindų šildymas
Plonas grindų šildymas
Plonas grindų šildymas
Plonas grindų šildymas
ŠILDYMO KILIMĖLIŲ STORIS VOS 2 mm.

AHT kilimėlio storis (su armavimo tinklu) TIK 2.2 mm, tai puikiai tinka renovacijai (nebūtina nuardyti seno grindinio ir pergyventi dėl pasikeitusio grindų aukščio), taupo plytelių klijus ar išlyginamuosius mišinius, taip sumažinant atstumą iki grindų paviršiaus.

AHT KILIMĖLIAI SU 15 METŲ GARANTIJA

AHT kilimėliams suteikiama 15 metų garantija, bet pats šildymo elementas yra ilgaamžis ir negendantis. Kilimėliams nereikia priežiūros, profilaktinės apžiūros ar remonto. Be viso šito jis atsparus vandeniui bei ugniai (pats elementas negali būti ugnies sukėlimo šaltiniu).

YPATINGAI ŽEMOS ELEKTROS ENERGIJOS SANAUDOS

Kadangi AHT šildymo kilimėliai greičiau pasiekia pageidaujamą darbinę temperatūrą, aktyvinimo procesas gali būti pradėtas vėliau nei panašių laidinių sistemų, todėl eksploatavimo išlaidos mažesnės. AHT šildymo kilimėlių A - A++ energetinio naudingumo klasės pastatuose sąnaudos šildymui yra 23 kWh/m² metams. Vadinasi 100m² būstui šildymo išlaidos mėnesiui būtų ~ 43 eurų. Rekomenduojama kloti 60-80% grindų paviršiaus, taigi skaičiavimai daryti 80m2.

LENGVAS, PATOGUS IR GREITAS AHT ŠILDYMO KILIMĖLIŲ KLOJIMAS BEI JŲ PAJUNGIMAS

Reikalingas tik termostatas ir atitinkamas kiekis kilimėlių. Žymiai mažesnės montavimo išlaidos (pvz. neprireiks brangių katilų, vamzdynų - nėra tikimybės užlieti ar sugadinti grindis, sujungimų, izoliacijų, radiatorių (sutaupysite erdvės), dūmų šalinimo sistemos ar kamino, bei katilinių ir vietos laikyti kietajam kurui) - visa tai reikalauja didelių investicijų.

NELEIS KAUPTIS PELĖSIUI IR NEMALONIAM DREGMĖS KVAPUI

AHT šildymo metodas neleis jūsų namuose kauptis pelėsiui ir nemaloniam drėgmės kvapui, bet nedžiovins oro ir nekels dulkių. Kaitinimo elementas nesukelia elektromagnetinių bangų ir visiškai nekelia garsų.

AHT šildymo kilimėlių instaliacija

Kviečiame pažvelgti į AHT šildymo kilimėlių instaliacijos, bei apžvalgos video įrašus.