AHT projektai

Begalė sėkmingų projektų atliktų įvairiose pasaulio šalyse - norime pasidalinti su Jumis nors maža jų dalimi.
Panevėžys, Lietuva

Naujas viešbučio projektas Panevėžyje

Toyama, Japonija

Toyama – randasi Japonijos šiaurės vakarų regione. Kiekvieną žiemą iškrenta gausus sniego kiekis. Ant daugiabučių namų susikaupia didelis kiekis sniego ir palaipsniui formuojasi stora kabanti kūginė ledo masė ir varvekliai. Deja dažnai nutinka taip, kad keli kilogramai varveklių susiformuoja į vieną bloką, kuris atsiskiria nuo sniego krūvos ir laisvai nukrenta į pastato automobilių stovėjimo aikšteles arba ant įėjimo į pastatą. Laisvai krintantis tokio dydžio varveklis yra itin pavojingas.

Buvo paprašyta įrengti AHT lauko šildymo juostų sistemą ant daugiabučio namo stogo parapetų. Prieš montavimą, pastato parapetas buvo padengtas aliuminio bronzos dangčiais (įprasta praktika pagal Japonijos statybos standartus). Ant iš anksto sumontuotos aliuminio bronzos dangos sumontavome AHT lauko šildymo juostas ir padengėme specialiu korpusu, skirtu parapeto sniego tirpinimo sistemai.

Sniego tirpimo ir ledo šalinimo sistemos veikimo rezultatai žiemos metu sningant yra labai sėkmingi. Virš pastato automobilių stovėjimo aikštelės ar įėjimo į pastatą varvekliai nesusidarė, tokiu būdu pastato gyventojų saugumas buvo užtikrintas.

Almere, Nyderlandai

5 namų kompleksas apšildintas AHT šildymo kilimėliais.

Transilvanija, Rumunija

AHT sniego tirpinimo sistemos instaliacija ant stogo

Hokkaido, Japonija

4 aukštų Luxury Boutique - Viešbutis iš 90% stiklinių išorinių sienų

Puikūs rezultatai!

AHT sniego-ledo tirpinimo sistemos instaliacija privataus namo kieme.

Richmond Hill, Kanada

AHT sniego tirpinimo sistemos instaliacija po trinkelėmis

Seulas, P. Korėja

AHT sniego tirpinimo sistema įdiegta Seulo gamykloje po prieigos pristatymo rampa.

Limassol, Kipras

Pirmoji superjachtų prieplauka Kipre, o dabar tik 5-oji prieplauka pasaulyje, gavusi prestižinį 5 auksinių inkarų platinos apdovanojimą, Limassol Marina sujungia elegantiškas rezidencijas ir pilno aptarnavimo „Mėlynosios vėliavos“ prieplauką, skirtą jachtoms iki 110 m. Norime pasidžiaugti, kad ir mūsų AHT šildymo kilimėliai tapo šio nuostabaus projekto dalimi ir buvo suinstaliuoti Limassol Marina rezidencijose.

Protaras, Kipras

Karma Mythical Blue Residences – prabangus AHT patalpų šildymo projektas - „Mythical Seas Residences“ - tai yra naujas žymaus projekto „Mythical Sands Resort & Spa“ etapas, esantis tik 500 metrų nuo vaizdingų smėlio paplūdimių bei būtiniausių patogumų. Gyventojai gali rinktis iš įvairių gyvenamųjų namų, tokių kaip: 2 ir 3 miegamųjų vilos, sublokuoti namai ar apartamentai bei pasinaudoti visais kurorto privalumais tokiais kaip: baseinai, vaikų žaidimų aikštelės ir baseinai, teniso ir futbolo kortai bei sveikatingumo SPA. Džiaugiames galėdami būti šio nuostabaus projekto dalimi!

Viseu - Portugalija

AHT šildymo kilimėlių klojimas restorano terasoje. Puikus sprendimas norint palaikyti komfortišką šilumą, bei jaukią atmosferą

Poiana Sibiului, Rumunija

AHT grindinio šildymo kilimėlių instaliacija "Biserica Poiana Sibiului" stačiatikių bažnyčioje

Lietuva

AHT šildymo kilimėlių montavimas vonios kambariuose.