AHT technologija

AHT grindų šildymo sistema, pagrįsta unikalia amorfinio metalo juostelių šildymo technologija, yra žymiai pranašesnė už bet kurią kitą grindų šildymo sistemą:
  • tinka visų tipų grindims;

  • darbinę temperatūrą pasiekia greičiau nei kitos sistemos;

  • sukuria pastovesnę šilumą;

  • ekonomiškiau eksploatuoti;

  • žemas profilis ir puikus lankstumas;

  • labai paprasta ir lengva įrengti;

  • visiškai saugi dėl elektros smūgio pavojaus ir elektromagnetinės spinduliuotės;

  • patikima ir patvari.

AMORFINIS METALAS

AHT amorfinis metalas
AHT amorfinis metalas
KAS YRA AMORFINĖ METALO LYDINIO JUOSTA?

Amorfiniai metalų lydiniai, dažnai vadinami metaliniais stiklais, yra palyginti naujos medžiagos, dažniausiai gaminamos plonų juostelių pavidalu. Jos ruošiamos iš išlydytų metalų lydinių taikant greito aušinimo metodą. Taikant šią technologiją, išlydyto metalo lydinio juosta pilama ant greitai besisukančio varinio būgno.
Dėl juostelės plonumo nuo 20 iki 30 mikronų, ji labai greitai atvėsta (maždaug 1 000 000 laipsnių per sekundę greičiu). Kadangi kietėjimas vyksta taip greitai, nėra jokios galimybės susidaryti kristalinei struktūrai. Vietoj to susidaro amorfinė kietoji medžiaga Labai plona juostelė (plotis svyruoja nuo kelių milimetrų iki 10 cm).

amorfinis metalas
amorfinis metalas

Vienalytė, ribų neturinti amorfinių metalų lydinių struktūra suteikia unikalių mechaninių, antikorozinių, atsparių dilimui ir magnetinių savybių. Dėl jos amorfiniai metalų lydiniai daugeliu atžvilgių yra pranašesni už labiau paplitusius kristalinius metalus.

Patentuota šildymo amorfiniais metalais technologija iš pradžių buvo sukurta Tel Avivo universiteto kosminių tyrimų metu.

KUO YPATINGOS AMORFINĖS JUOSTELĖS?
GALIMA MONTUOTI VISŲ TIPŲ GRINDIMS

AHT grindinio šildymo kilimėliai yra pagaminti iš plonų, vos 25 mikronų storio amorfinio metalo juostų, kurios dengia ne mažiau kaip 25 - 30% grindų ploto (tuo tarpu šildymo laidai dengia tik 1–2 %). Dėl didelio šilumos perdavimo ploto kaitinimo elementai dirba prie žemų temperatūrų (~ 28-30 laipsnių C). Kitų gamintojų grindinio šildymo kilimėlių laidai įkaista iki (~ 90 laipsnių C ir daugiau), kad sugeneruotų tokį pat kiekį šilumos.

Žema darbinė temperatūra leidžia tiesiai ant šildymo kilimėlių kloti keramines plyteles, medieną, parketą ar kilimą, nes nėra pavojaus pažeisti šių grindų dangą, jos spalvą ar tekstūrą.

AHT sildymo kilimeliai
AHT sildymo kilimeliai

Šildymo juosta yra tik 1/1000 colio storio. Bendras kilimėlio storis, įskaitant dvigubą izoliaciją, yra mažesnis nei 1/10 colio, todėl puikiai tinka montuoti ne tik naujuose, bet ir renovuotuose, atnaujintuose, modernizuotuose pastatuose.

Šiuolaikinės technologijos renovuojamų grindų aukščio praktiškai nekeičia.

ŽEMAS IR YPAČ LANKSTUS PROFILIS