Dėl reikiamų šildymo kilimėlių išmatavimų, susisiekite su mumis tiesiogiai

APIE AHT GRINDŲ ŠILDYMO KILIMĖLIUS

Šie kilimėliai puikiai dera su laminatu, parketu (parkėtlentėm), plytelėm, kilimu, kilimine danga, linoleumu ar kitomis dangomis. Svarbu tai, kad klojant šiuos kilimėlius po plytelėmis, sunaudojama itin mažai plytelių kiljų, o tai leidžia ženkliai sumažinti montavimo išlaidas ir šildymo elementas būna arčiau grindinio, taip greičiau perduodamas didesnę dalį šilumos.

AHT grindinio šildymo kilimėliai yra pagaminti iš plonų ir plačių amorfinio metalo juostų, kurios dengia ne mažiau kaip 25 – 30% grindų ploto ( kilimėliai iš šildančių elektrinių laidų arba vandentiekio dengia tik 1 – 2% grindų ploto). Dėl didelio šilumos perdavimo ploto kaitinimo elementai dirba prie žemų temperatūrų (~ 28 – 37 °C), sukurdami reikiamą tolygų kiekį šilumos, netgi greičiau ir žymiai ekonomiškiau. Tuo tarpu kitų gamintojų grindinio šildymo kilimėlių laidai įkaista iki 90 °C ir daugiau, kad sugeneruotų tokį pat kiekį šilumos, taip atsirandant grėsmei sugadinti grindis ir tarpuose tarp šildymo elementų atsiranda diskomforto pojūtis – gali būti šaltų arba ypač karštu vietų.

Pastovi darbinė temperatūra pasiekiama greičiau negu kitose grindinio šildymo sistemose (tik ~ 3 min), dėl to patalpos temperatūra pakils tolygiai greičiau nejaučiant jokio temperatūros svyravimo pojūčio. Galima naudoti ir kaip pagrindinį šildymo metodą, ir kaip papildomą (voniai, tualetui ar virtuvei). Dėl dažno šildymo elementų ploto padengimo daug greičiau ir tolygiau perduodama šiluma. Ypač mažo storio (tik 2,2 mm) ir ypatingai lankstus kilimėlis, todėl nebūtinas išlyginamasis sluoksnis, taupomi klijai ir taip mažėja atstumas iki pačių grindų. Nepaprastai lengvai ir pigiai montuojami, dėl ypatingo plonumo puikiai tinka renovacijoms net ir dedant ant nenuardytų esamų grindų (paviršius – nesvarbus, galima naudoti akumuliaciniu principu). Nesukelia elektromagnetinio spinduliavimo, visiškai jokių garsų ar vibracijų. Kilimėlis yra labai patikimas ir ilgaamžis, nereikalauja jokios priežiūros, profilaktikos ar remonto. Šildymo kilimėliams suteikiama 15 metų garantija, nors pačių šildymo elementų darbo laikas neribojamas. Nereikia jokių brangių katilų, vandentiekio (nėra galimybės užlieti ir sugadinti grindis), vamzdžių, sujungimų, izoliacijos, katilinių ar patalpų kurui laikyti, dūmų šalinimo sistemų ar kaminų bei svarbiausia nereikia jokių radiatorių – taip sutaupysite daug Jums svarbios erdvės.